Kuchyne

Kuchyne na mieru

Jednoduché tvary skrývajúce dômyselné riešenia s vysokou funkčnosťou a nápaditými doplnkami predstavujú trend, ktorý zaváňa nadčasovosťou. Kuchynská linka už nie je len nevyhnutným kusom nábytku do kuchyne, ale plnohodnotným prvkom obývacieho priestoru, v ktorom trávime najviac spoločného času. A preto by mala byť nielen účelná, ale aj vytvárajúca pohodovú atmosféru domova.

Kuchynská linka svojím prevedením dokáže zmeniť celú miestnosť na nepoznanie. Pokiaľ varíte často alebo je to dokonca vaše hoby, moderná kuchynská linka na mieru vám tieto chvíle zjednoduší a ešte viac spríjemní. Nakoľko vám bude slúžiť každodenne a dlhý čas, jej dôkladné naplánovanie a logické usporiadanie je viac ako dôležité. Moderné a nadčasové kuchynské linky a vybavenie vám spríjemnia chvíle strávené v kuchyni a s vašimi najbližšími.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Kuchyne AMDOOR na mieru

Kuchynská linka nemusí pozostávať len z časti na prípravu jedál. Rovnako dôležité sú aj úložné priestory, ktoré umožnia uschovať všetko potrebné aj v prípade absentujúcej komory na zásoby či priestoru pre kuchynské spotrebiče.

Vstavané skrine či skriňové bloky si s kuchynským skladovaním poradia hravo a pritom celému priestoru pridajú na atraktívnosti. Vstavané skrine v kuchyni môžu byť nenápadné rovnako spoľahlivo ako zrak pútajúce. Záleží len na vás, čo si v danej miestnosti želáte podčiarknuť a čo ukryť pred zrakmi návštev.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

Trnavské Mýto, Šancová 112,
Bratislava
Slovensko

+421907853924
+421255642259