Kuchynské linky a interiéry

foto-I5

Jednoduché tvary skrývajúce dômyselné riešenia s vysokou funkčnosťou a nápaditými doplnkami predstavujú trend, ktorý zaváňa nadčasovosťou. Kuchynská linka už nie je len nevyhnutným kusom nábytku do kuchyne, ale plnohodnotným prvkom obývacieho priestoru, v ktorom trávime najviac spoločného času. A preto by mala byť nielen účelná, ale aj vytvárajúca pohodovú atmosféru domova.


Kuchynské linky na mieru

foto-I5

Kuchynská linka svojím prevedením dokáže zmeniť celú miestnosť na nepoznanie. Pokiaľ varíte často alebo je to dokonca vaše hoby, moderná kuchynská linka na mieru vám tieto chvíle zjednoduší a ešte viac spríjemní. Nakoľko vám bude slúžiť každodenne a dlhý čas, jej dôkladné naplánovanie a logické usporiadanie je viac ako dôležité. Moderné a nadčasové kuchynské linky a vybavenie vám spríjemnia chvíle strávené v kuchyni a s vašimi najbližšími.

Čo všetko vám kuchynská linka na mieru dokáže ponúknuť?


 • vhodné materiály

  - dostatočne odolné a pevné, zdravotne nezávadné a jednoduché na údržbu predstavujú pevný základ kvalitnej kuchynskej linky. Výber je široký, stačí sa len rozhodnúť.

 • dokonalejšie výrobné technológie a povrchové úpravy

  – na kuchynskú linku na mieru si môžete zvoliť to, čo najviac vyhovuje vašim potrebám aj peňaženke.


 • doladená farebnosť

  – kuchynská linka už nemusí byť len farebne jednoliata. Doprajte si luxus rôznorodosti a dolaďte svoju kuchynskú linku na mieru vašej fantázie.

 • funkčné vybavenie

  – výsuvy, doplnky do zásuviek a skriniek, drôtený program a iné drobnosti uľahčujú manipuláciu a zároveň šetria opotrebovanie kuchynskej linky a jej súčastí. Kombinujte podľa vašich potrieb.

 • premyslené usporiadanie

  – je nesporne jedna z najväčších výhod kuchynskej linky na mieru.

 • logické nadväznosti

  – v kuchyni nezanedbávajte. Pomôžu vám ušetriť energiu a čas aj na iné aktivity ako varenie.

 • jednoduchá údržba

  – neslúžte kuchyni, ona má slúžiť vám. Vyskladajte si kuchynskú linku na mieru tak, aby to zvládla.

Kuchynská linka na mieru vašim predstavám môže byť vaša jednoducho a rýchlo. Stačí nám prezradiť vaše požiadavky, o návrh a realizáciu sa postaráme. Kontaktujte nás pre bližšie info.

Vstavané skrine do kuchyne

foto-I3

Kuchynská linka nemusí pozostávať len z časti na prípravu jedál. Rovnako dôležité sú aj úložné priestory, ktoré umožnia uschovať všetko potrebné aj v prípade absentujúcej komory na zásoby či priestoru pre kuchynské spotrebiče. Vstavané skrine či skriňové bloky si s kuchynským skladovaním poradia hravo a pritom celému priestoru pridajú na atraktívnosti. Vstavané skrine v kuchyni môžu byť nenápadné rovnako spoľahlivo ako zrak pútajúce. Záleží len na vás, čo si v danej miestnosti želáte podčiarknuť a čo ukryť pred zrakmi návštev.

Kuchynská linka obohatená o vstavané skrine s množstvom úložných priestorov je flexibilná a umožňuje ľubovoľné usporiadanie jej interiéru.