Poradenstvo pre vstavané skrine

foto-E9

Služby pre Vás

Efektívne využitie vašich interiérových úložných priestorov vám odporučíme, navrhneme a zrealizujeme podľa vašich predstáv od začiatku do konca. Prezraďte nám svoje očakávania a nechajte sa viesť. V závislosti od vašich požiadaviek na vstavanú skriňu a jej :

 • využitie

  – na oblečenie, obuv, potraviny, suroviny, náradie, prístroje, iné

 • namáhanie

  – každodenné, občasné

Kompletné vstavané skrine zakomponujeme do vášho interiéru esteticky aj funkčne, aby sme vám spríjemnili bývanie a uľahčili ukladanie.

Kontaktujte nás alebo nás navštívte v našej predajni v Bratislave.Návrhy a vizualizácie

foto-E8

Neviete si vašu novú skriňu predstaviť?

Potrebujete reálnejšiu pomôcku na priblíženie skutočnosti?

Radi by ste videli kombinácie materiálov vopred?

Vizualizácia vstavanej skrine

to vyrieši!

3D vizualizácia vstavanej skrine vám umožní pretransformovať projekt na papieri do priestoru a uvidieť vašu vstavanú skriňu skôr ako bude reálne postavená. A možno práve vizualizácia Vám napovie, ktorým smerom sa ďalej uberať.

3D vizualizácie vstavanej skrine vám pripravíme v profesionálnom programe V Cabinet_Visual_3D, ktorý vám umožní vidieť nielen rozčlenenie v priestore, ale aj materiálové kombinácie.

3D vizualizácie vám pripravíme bezplatne. Kontaktujte nás alebo nás navštívte v našej predajni v Bratislave.


Cenová ponuka na mieru

foto-E8

Široká škála materiálov, profilov a doplnkov vám umožní vybrať si skutočne to, čo vám najviac vyhovuje. Vstavané skrine vyskladané podľa vašich predstáv vám radi naceníme na vyžiadanie. Kontaktujte nás pre bližšie info alebo nás navštívte v našej predajni v Bratislave.

Nemáte čas na nakupovanie?

Potrebujete úložný priestor na mieru?

Uprednostňujete individuálnu komunikáciu v pohodlí?

Mobilný predajca Amdoor vám splní vaše želanie bez toho, aby by ste museli chodiť kamkoľvek. Vstavané skrine a vhodné materiály na ich výrobu vám odprezentujeme tam, kde vám to najviac vyhovuje. Mobilný predajca Amdoor vás navštívi u vás doma či vo firme, v Bratislave a okolí. Rád si vypočuje vaše požiadavky a predstavy, predstaví vám vzorkovníky používaných materiálov a navrhne optimálne riešenie. Zároveň môže na mieste urobiť aj zameranie a do niekoľkých dní, opäť bez nutnosti niekam chodiť, môžete mať vašu novú vstavanú skriňu tam, kde ste si to vysnívali.

Kontaktujte nás, dohodnite si stretnutie a očakávajte našu návštevu. Mobilný predajca Amdoor je ďalšou z našich výhod pre vás.


Vstavané skrine od zamerania po montáž

foto-E8
 • Zameriame

  netrápte sa s rezervami a odchýlkami, vyplnením medzier či priestorom potrebným na koľajničky. Potrebné merania a technické prepočty urobíme za vás. Tak, aby všetko sadlo na správne miesto.

 • Vyrobíme

  – na základe schválených podkladov, zvolených materiálov a rozmerov vyrobíme vaše vstavané skrine presne na mieru vášho priestoru a vašich predstáv. Výroba trvá cca 7 dní od podpísania objednávky a uhradenia zálohy vo výške 40%.

 • Dopravíme

  – dohodneme si s vami termín a čas, kedy vám to najviac vyhovuje a vaše nové vstavané skrine vám dopravíme priamo na miesto určenia dôkladne zabalené a opatrené proti poškodeniu počas prepravy.

 • Namontujeme

  – kvalitný materiál a odborná montáž sú základnými predpokladmi správneho a dlhodobého fungovania vašej vstavanej skrine. Nešetrite na nesprávnych miestach. Spoľahnite sa na odborníkov. Pokiaľ by pri montáži niečo nesedelo tak ako má, napríklad z dôvodu krivej steny, všetko vyriešime k vašej spokojnosti. Montáž vstavanej skrine trvá v závislosti od jej veľkosti od cca 1 deň .

 • Odporučíme

  – vhodný spôsob údržby jednotlivých súčastí, aby boli vaše vstavané skrine vždy ako nové.