Komody

Komody AMDOOR

Okrem tvorby vstavaných skríň, šatníkov a kuchynských liniek na mieru sa venujeme aj tvorbe kvalitných komôd. Komody AMDOOR tvoríme tak, aby ladili s vaším nábytkom a dokresľovali tak charakter vášho interiéru.

Kvalitné materiály a funkčné prevedenie v kombinácii s vašimi potrebami a predstavami vytvárajú komody prepracované do detailu. Vďaka širokej škále vzorov a farieb sa prispôsobíme aj vášmu interiéru.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Nábytok podľa AMDOOR

Váš úložný priestor sa v AMDOOR snažíme využiť na maximum a priniesť vám tak dlhodobú spokojnosť. Vhodným zastúpením políc, zásuviek, vešiakových priestorov či praktických doplnkov zabezpečujeme pohodlný prístup k vašim veciam a ich prehľadnosť.

Udržujte si poriadok v skrini jednoducho, s nábytkom od AMDOOR. Vďaka širokej škále materiálov, vzorov a doplnkov zapasujete do každého priestoru farebne, aj štýlovo. Nechajte si navrhnúť svoj interiér našimi profesionálnymi interiérovými poradcami.

O NÁS

Špecializujeme sa na vstavané skrine, ktoré poskytujú nielen účelové, ale aj vysoko kreatívne riešenia. Vyberte si z našich vzoriek a užívajte si výhody moderného materiálu s dlhou funkčnosťou.

Najnovšie príspevky


Naše kontakty

Trnavská cesta 67
821 04 Bratislava

+421907853924