Feng Šuej

Úložné priestory metódou Feng Šuej

Naše bývanie odzrkadľuje spôsob života, ktorý vedieme, a vplýva na našu budúcnosť. Pomocou metódy Feng Šuej zariadíme vaše bývanie efektívne a zároveň tak, aby sa z neho stal želaný domov.

Tak, ako je každý z nás jedinečný, tak je aj naše bývanie. Každý priestor má svoj význam a treba mu venovať dostatočnú pozornosť. Základom metódy Feng Šuej je vytvoriť miesto, ktoré na vás bude mať dlhodobé pozitívne účinky.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Bývanie podľa Feng Šuej bývania

Chcete svoje bývanie využiť vo svoj prospech? Vďaka priestorovým riešeniam AMDOOR tvoreným pomocou metódy Feng Šuej harmonizujete svoj domov a využijete tok energií vo svoj prospech.

Náš Feng Šuej odborník vám rád pomôže usmerniť tok energie tam, kam potrebujete. Zmapuje váš priestor, vytvorí projekt na mieru a pri realizácií vám dá odporúčania do budúcna. Pretože domov nie je len o pekných priestoroch, ale hlavne o psychickej a fyzickej pohode.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

SHOWROOM  - Trnavská cesta 67
821 04 Bratislava

+421907853924