Vstavané skrine metódou Feng šuej

Decoracryl

AKCIA Feng šuej

Cíťte sa príjemne

Načerpajte energiu

Posilnite slabé miesta

To všetko vo vašom vlastnom dome!

Vstavaná skriňa ako interiérový doplnok

AKCIA Feng šuej

Chcete aj vy zariadiť svoj interiér čo najefektívnejšie? Správne usporiadanie a zariadenie priestoru nielen pomocou vstavaných skríň vám umožní spraviť z vášho domu želaný domov. Od jeho orientácie, cez vstupné dvere, až po najtajnejšiu miestnosť, každý priestor má svoj význam aj čaro. Nepozerať sa na ne z hľadiska súvislostí je chybou, ktorá sa nevypláca. Naopak, venovať zariaďovaniu dostatočnú pozornosť hneď na začiatku je základom vytvorenia príjemného priestoru s dlhodobo pozitívnymi účinkami.


Aby vaše nové vstavané skrine harmonizovali s ostatnými prvkami priestoru nielen umiestnením, ale i materiálovým prevedením a farebnosťou, nechajte si poradiť našim špecializovaným Feng šuej odborníkom.

Ako vyzerá Feng šuej v interiérovej praxi?

cetelem2

Feng šuej - pre niekoho neznámy pojem, pre iného životný štýl. Pokiaľ vám tok energií nie je cudzí a chceli by ste ich využiť vo svoj prospech, radi vám pomôžeme usmerniť ich presne tam, kam potrebujete. Od zmapovania priestoru, cez projekt, až po realizáciu i odporúčania do budúcna. Feng šuej v interiéri navodí úplne inú atmosféru ako bežné zariadenie, ktoré nekladie dôraz na synergiu. Pričom to vôbec nie je len o peknom domove, ale hlavne o psychickej a následne i fyzickej pohode. Feng šuej v interiéri vám umožní posilniť vaše komplexné fungovanie po všetkých potrebných stránkach.


Výhody Feng šuej bývania

cetelem2

Zariadiť si byt, dom či kanceláriu na základe princípov Feng šuej nie je len aktuálne módny rozmar. Práve naopak, je to stáročiami preverená metóda, ktorá vďaka svojej efektivite pretrvala veky a môže pomôcť aj vám pripraviť či upraviť nasledovné oblasti:

  • Energeticky vyrovnané prostredie

  • Zvýšená energetická efektivita priestoru ako celku

  • Lepšie zdravie

  • Zdravšie vzťahy

  • Vyššia výkonnosť

  • Zníženie stresu

  • Vytvorenie príjemných zón

Zariaďte si svoj domov nielen pomocou vstavaných skríň AMDOOR, ale aj s pridanou hodnotou. Pomôžeme vám vytvoriť harmonické bývanie od projektu po realizáciu.