Dverové výplne Dekorakryl

Decoracryl

Láka vás dizajnový interiér?

Túžite po modernej vstavanej skrini?

Keď účelovosť nestačí, ozvláštnite vstavané skrine netradičným povrchom.

Vstavaná skriňa ako interiérový doplnok

Pokiaľ od vstavanej skrine neočakávate len funkčnosť, ale i určitú dávku estetiky, posvieťte si na jej exteriérové prevedenie. V závislosti od vašich požiadaviek na nenápadnosť či naopak rafinovanosť priestoru máte možnosť siahnuť po rôznych materiáloch dverových výplní. Dekorakrylát ako jeden z nich poskytuje priestor pre kreatívne riešenia. Moderný materiál charakteristický vynikajúcimi vlastnosťami urobí z vašej vstavanej skrine vysoko funkčného pomocníka v dizajnovom prevedení.


Prečo a kde využiť dekorakrylát v interiéri?

cetelem2

V domácnosti či v komerčnom priestore, praktické vlastnosti materiálov zohrávajú dôležitú úlohu kdekoľvek, no tam to zďaleka nekončí. Súčasné trendy totiž vyžadujú nielen účelovosť, ale i náležitú dávku vkusu. Veď cítiť sa príjemne je základom zdravého fungovania. Jednovrstvový – liaty či viacvrstvový – lisovaný dekorakrylát predstavuje novodobú náhradu skla. So svojimi pragmatickými vlastnosťami ako je nízka hmotnosť, 5-krát vyššia pevnosť, odolnosť voči teplotným výkyvom či dlhá životnosť je navyše i zdravotne nezávadný a esteticky atraktívny a to práve vďaka svojej vzorovej flexibilite. Tá je skutočne jedinečná a okrem vizuálneho návratu k naturálnu dokáže zaujať i rôznorodým reliéfnym povrchom.


Okrem dverových výplní môžete k vašej vstavanej skrini doladiť i výplne iných častí nábytku, deliace priečky či barové pulty. To všetko z dekorakrylátu, teda v rovnakom štýle. Zharmonizovať interiér od podlahy po strop už nie je žiadny problém.


Atraktívne kolekcie dverových výplní pre vstavané skrine

cetelem2

Vyberte si štýl, ktorý vám najviac vyhovuje:

 • Deluxe collection

  – preneste si kúsok prírody do interiéru. Ľanové vlákna, mušle, kvety, bambus, tráva, lístie...a upokojujúca atmosféra je zaručená.

 • Stone collection

  – fascinuje vás voda? Morské a riečne okruhliaky ovlažia a zároveň udržia váš interiér pevne na zemi.

 • Classic collection

  – na nerozoznanie od skla, so skvelou priepustnosťou a sviežimi prírodnými motívmi.

 • Light collection

  – prírodný kameň na povrchu – mramor, nefrit i onyx ako živé.

Kontaktujte nás pre bližšie info a vyberte si z našej širokej škály povrchov a vzorov dekorakrylátových výplní nielen pre vaše nové vstavané skrine.

Fotogaléria

Decoracryl

decoracryl 01

01

decoracryl 02

02

decoracryl 03

03

decoracryl 04

04

decoracryl 05

05

decoracryl 06

06

decoracryl 07

07

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

Trnavské Mýto, Šancová 112,
Bratislava
Slovensko

+421907853924
+421255642259